>
slider image slider-image slider image

به وبسایت ما خوش آمدید

گروه دکوراسیون داخلی طهران سالهاست با هدف ارتقاء سطح طراحی و اجراء بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز نمود این مجموعه با بهره مندی از متخصصین مجرب و خوش ذوق خود در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی برای کاربری هایی همچون مسکونی ،اداری، تجاری، فرهنگی ،تفریحی ،اقامتی، درمانی و… آماده است تا محیطی زیبا و انسان محور را برای هموطنان عزیز خلق نماید.

از آنجا که طراحی داخلی در ارتباط مستقیم با ویژگی های روحی ، روانی انسان قرار دارد. بایستی برای نیل به یک طرح مطلوب ویژگی های رفتاری انسانی در فضاهای داخلی زیستی اعم از عمومی و خصوصی در طراحی به دقت مورد توجه قرار گیرد. از این رو طرح به هنگام طراحی فضای داخلی با دو مقوله سروکار دارد : کاربرد آن فضا و احساس و تاثیری که می خواهد آن فضا بر استفاده کننده داشته باشد.

اکنون گروه دکوراسیون داخلی طهران با مجموعه ای از افراد متخصص در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با بهره گیری از نیروی خلاق و مبتکر و کادر مجرب فنی و اجرایی مفتخر است نیاز شما را در داشتن فضایی زیبا و مطلوب در محل و محیط زندگیتان به گونه ای شایسته تامین نماید.

چرا ما را انتخاب کردید

دلایل اصلی برای انتخاب ما

فعالیت گروه دکوراسیون داخلی طهران در زمینه طراحی و اجرای انواع پلان، نما، دکوراسیون داخلی ،نوسازی و بازسازی ساختمان ، دکوراسیون منزل ، دکوراسیون مغازه ، دکوراسیون داخلی و ویترین مراکز تجاری ، دکوراسیون اداری، ویلا ، رستوران ، فست فود و کافی شاپ، مهد کودک و کتاب خانه، بانک ها و موسسات گوناگون، طراحی نما ،طراحی و اجرای فضای سبز، طراحی و اجرای انواع سقف کاذب ، نورپردازی متنوع و کامل، طراحی و اجرای به روز ترین تجهیزات و کابینت آشپزخانه و... میباشد
گروه دکوراسیون داخلی طهران با استفاده از تجربه 11 ساله خود و تسلط بر علم فنگ شویی و روانشناسی رنگ و ادراک محیط و فضا و رعایت اصول معماری داخلی ، همواره براین بوده که فضایی را طراحی و اجرا نماید که در طول زمان سرشار از انرژی مثبت بوده باشد و غیر قابل خستگی بوده وهمچنین تمامی کارفرمایان ما پس از گذشت چند سال از طراحی و اجرا راضی بوده .


  • طراحی فضای مورد نظر توسط کارشناسان خبره
  • مشاوره و بازدید رایگان
  • ارائه طرح های متناسب با محیط ,فصل و یا طرح های روز

تیم ما

آشنایی با متخصصین ما
team member
دیزاینر دکوراسیون داخلی

team member
مجری کاغذ دیواری و پوستر

team member
مجری پارکت و لمینت

team member
مجری کناف و سقف کاذب

team member
مجری سنگ آنتیک

team member
مجری دیوار پوش

team member
مجری و طراح کابینت

team member
مجری و طراح پرده